Květen 2013

Schopnosti

5. května 2013 v 16:39 | Bohové

Je tu nové vylepšení a to schopnosti!

Ať máte jajoukoliv bytost je zde možnost že do registrace dopíšete jednu schopnost jakou chcete mít. Je jedno kam.
Pokud budete člověk, tak můžete mít schopnosti 2!

Výběr:Živel ohně:
-Pokud budete ovládat tento živel, můžete jím ovládat světlo, a také samotný oheň či žár slunce. Oheň z prvu můžete používat pokud je někde v dohledu jako váš zdroj a jakmile budete zkušenější a starší, budete umět vytvářet svůj vlastní oheň. Ohněm se můžete bránit, útočit a vše podobné. Za to by jste se měli bát elementu vody jelikož když se s ním dostanete do styku, dokud neuschnete nemáte žádnou moc.Živel vody:
Dokáže uhasit oheň a pomáhá zemi. Je to mocný živel kterým můžete nejen ovládat vodu ale i mrazit! To znamená z vody udělat led, z ledu vodu nebo z vody páru. Vodou se zásadně neubližuje, jen někdy když musí ale bránit se s ní je dovoleno.Živel země:
Tento živel obsahuje i tuhnutí. Díky této schopnosti můžete tvořit zemi. Můžete ovládat zemi, př. vytvářet praskliny, také rostliny, př. nechat vyrůst, a při troše štěstí i ovládat zvěř. Měli by jste se naopak bát ohně a mít rádi vodu.Živel vzduchu(vítr):
Tento element patří mezi nejmocnější. Neměli by jste ho používat k ničení. Dá se jím ovládat vzduch, vítr, můžete vytvářet tornáda, vychřice atd...Ovšem tornádo nemůžete vytvořit jen tím že chcete, jejich vznik se nedá ovládat. Tornádo se oběví pokud majitel tohoto živle má špatnou náladu a zuří. Vzduch dokáže sfouknout oheň a také můžete dočasně s jeho lehkostí létat-opravdu jen pár metrů.


Živel energie(blesky):
-Je to jeden z nejmocnějších živlů. Moc tohoto živlu je zničující a kdyby majitel chtěl, dokázal by všechny ostatní živly zničit což je ovšem přísně zakázáno. Tohoto živlu se všechny ostatní živly straní jen kromě živlu ohně. Energie je úplně všude, na ulici, v domech a dokonce i v samotných lidech. Jen si předtsavte co je to za moc! Pomocí jí můžete rozsvicovat i shazínat, dokonce i vzít životní energii!! Ovšem neměli by jste této moci zneužívat. Sílu čerpáte z elektřiny okolo.Možnost uzdravit jakékoliv zranění:
Díky této schopnosti dokážete určit léčivou moc byliny či předmětu když se ho dotknete. Také umíte uzdravit zranění či nemoc jen dotykem. Smrtelná zranění můžete jen trochu zmírnit ale ne úplně vyléčit. Jizvy nezmiznou ani po doteku.Možnost hýbat s předměty:
Tato schopnost vám mimo jiné umožní i létat na jináč nelétajících prostředcích. No ajk si myslíte že vznikly báchorky o čarodějnici na koštěti? Jsou to osoby velice dobře ovládající tuto schopnost. Díky této schopnosti můžete uvést do pohybu nějaký předmět, či ho přesunout nebo vznést do vzduchu.Teleportace:
Díky této schopnosti se můžete z jednoho místa teleportovat na jiné ať je jakkoliv vzdálené. Můžete sebou přemístit i někoho jiného ale musíte ho držet. Přenášet můžete jen né moc velké věci. Ze začátku není lehké ji ovládat a někdy se můžete oběvit někde úplně jinde než jste chtěli.Schopnost přeměny ve zvíře:
Díky této schopnosti se proměníte ve zvíře. Můžete jen v jeden druh a to musíte uvést v registraci. Po přeměně máte stále svou paměť. Možnost přeměny i ve starodávná stvoření jako gryf, drak, fénix atd..Čtení mysli:
Díky této schopnost můžete přečíst mysl kohokoliv na koho pomyslíte, uvidíte nebo prostě budete chtít. Ale můžete jen pokud ho znáte, ne že vm někdo řekne : Někde v Austrálii je moje kámoška, nevíš na co myslí? Tak to nebudete vědět jelikož ji neznáte. ovšem pokud je někde člověk ketrého neznáte ale vidíte ho nebo znáte jeho podobu tak je to možné.
Tato schopnost je zbytečná pro upíry a jiné bytosti které umí číst myšlenky automaticky.
Aby jste tuto moc mohli využívat při hře musí tam druhý psát i co si myslí ne jen co dělá a mluví.


Ovládání počasí:
Díky této shopnosti můžete měnit počasí. Ovšem jen měnit! Když je slunečno udělat zataženo nebo naopak apod.. Nemůžete ovládat blesky, vítr ani nic podobného. Můžete udělat teplo, zimu, bouři, mlhu, zataženo, ze dne noc a z noci den, sníh atd.
Neviditelnost:
Díky této schopnosti můžete být neviditelní. Nemůžete procházej lidmi ani stěnami- nejste duch jen prostě nejdete vidět. Můžou vás ovšem vidět ostatní co mají také tuto schopnost.Rozpoznat pocity druhých:
Toto je snad jasné. Díky této vlastnosti můžete poznat jaké má druhý pocit aniž by jste se ho museli ptát. Aby jste mohli tuto možnost využít při hře tak musí druhý psát do hry i pocity nejen co dělá a mluví.
Veliká rychlost:
Pokud bude mít tuto schopnost upír, bude rychlejší než doposud je. Díky této schopnosti budete mít rychlost oku nepostřehnutelnou. Můžete se pohbovat kdekoliv a nikdo vás neuvidí.

Další schopnosti budu přidávat časem...