Ryan E. W. J. Black

29. března 2013 v 18:45 | Bohové

Přezdívka: Katarina(Admin)
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Ryan Edward William James Black
Věk:21 let ( 1023 let)
Druh:Upír
Země:Midgard
Schopnost: Umí zlákat lidi tak že ho prostě ve všem chtějí poslechnout a pokud to chce tak se do něj i zamilují a dokáže je přesvědčit že mu vše uvěří.
Povaha:Ryan je zvláštní povahy. Dokáže velice milovat ale o to víc zase nenávidět když mu citově ublížíte. Není ani hodný ani zlý i když někdy je poněkud krutý. Také kvůli tomu že je velice dlouho na zemi tak v něm zůstaly staré mravy a i způsob chování a vyjadřování se.
Historie:Ryan vyrůstal v rodině poměrně chudé. Jeho matka byla mocná čarodějka a jeho otec byl tenkrát nejproslulejší lovec. Jednou na sobě nechal vyzkoušet nějaké kouzlo jeho matky které se ovšem nevydařilo a z něj se stal upír. Byl prvotní upír. První upír na zemi co žil a aby nebyl tak sám tak tvořil i další upíry. Jeho matka ho stále milovala a tak to o něm nikomu neřekla a ani jeho otci. Ten se časem stal lovcem upírů a byl ze všech nejlepší. Když se dozvěděl že je jeho syn upír tak se ho zřekl a Ryan musel opustit svůj domov. Jednou v dešti ho na cestě našla krásná dívka jménem Beatrix která se ho ujala a nechala ho žít na jejím panství. Z přátelství vznikla láska a po pár rocích byli zasnoubení. Po celou dobu Tris netušila že je upír. Celou tu dobu ji k sobě podvědomě vázal ještě víc jeho schopností o které tenkrát moc nevěděl. Když se Tris dozvěděla že je upír tak z něj začala mít strach a po nějaém měsíci svatbu zrušila. To Ryana ranilo a ze vzteku ji jednou v noci když ještě byl u ní proměnil v upíra. Po té utekl a bydlel jinde. Do teď netuší že je jí tak blízko...

Dům


Galerie:
Teďka vypadá asi takto.Po těch letech se změnil, navícdoba je jiná a on se také mění. A ta první fotka je přece jen namalovaná.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama