Popisy míst v Múspellheimu

28. března 2013 v 10:48 | Bohové

Hranice:
Pokud se chcete dostat do této ohnivé země obrů, musíte se dostat přes obra s ohnivým mečem který hlídá právě na této hranici. Pokud chcete vědět jak tato hranice vypadá, tak je to něco jako velice dlouhá prasklina v zemi a přes ni vede jen pár mostů.
Sopka:
Sopka jako každá jiná. Ovšem tato je nebezpečnější jelikož skoro denně chrlí lávu a popel.
Hospoda:
Hospoda kam nějčastěji chodívají obyvatelé této země tedy ohnivý obři ovšem pokud jste tam zavítali as dostali se přes hraničního obra tak vás z tadyma nevyženou jelikož každý krejcar navíc se hodí.Tato hospoda má název Hospoda U ohnivého hada.

Hřbitov:
Na hřbitov se vchází velikou železnou bránou s bodáky na vrchu. Po příchodu uvidíte tři cesty a podél každé jsou hroby v tmavých barvách. Okolo se také nejde několik stromů, na hrobech sem tam hořící svícny a havrani sedící na hrobech jako přenašeči duší.
Hrad:
První čeho si na hradě všimnete bude určitě to, že už z dálky září jasnou barvou ohně. Ještě aby ne,tento hrad totiž obývá král všech ohnivých obrů . Pokud jste z jiné země tak je li vám život milý nepokoušejte štěstí a nechoďte na tento hrad. Pokud jste z této země tak tam můžete jen s vážným problémem, prosbou či správou.
Zlaté jezero:
Toto je velké jezero které sahá až k parku a lesu. Není ohnivé jako plné lávy a ohně jak se vám to může zdát. Je zde obyčejná, čistá voda která má věčinou vysokou teplotu a žijí v ní vzácné ryby střední velikosti a se zlatou barvou. V tomto jezeře můžete najít rudé chaluhy které když sníte tak po nich můžete až 3 hodiny dýchat pod vodou.
Knihkupectví:
Asi každý víte, k čemu slouží knihkupectí, ono název sám o sobě to říká. Zde v tomto knihkupectví můžete najít i pohádky pro malé obry ale těch je opravdu málo. Najdete zde knihy v mnoha výtiscích o legendách a bájích. mnohé z nich jsou pravdivé a pojednávají o životě mnoha významných lidí pro tuto zemi a její historii. Jadete zde i knihy o stavbařství či jak ukovat nejlepší ohnivý meč nebo i druh vzácného bylinkářství.
Hlavní město:
V hlavním městě najdete další obchody i ty co už tu byli zmíněny nebo teprve budou. Je to město stavěné z černého kamene a skoro v každém domě hoří oheň buď v krbu nebo na svících či loučích. Ve městě najdete všechny druhy obchodů. Jak s oblečením tak pro domácnost atd...
Konají se zde také slavnosti.
Park:
Park není tak jako každé jiné parky, přece jen je to země ohně a proto tam nenajdete mnoho zeleného. Park je spíše kamenný a na některéch jsou vyryty starodávné obrazy či hyeroglyfy. Sem tam se najde nějaký strom či keř ale květin by jste hledali zbytečně.
Ubytovna:
Možná se vám na první pohled nemusí zdát nějak hezká či snad i jako přátelské území možná spíš jako nějaký dům pirátů. Ovšem zdání klame. Po vchodu dveřmi uvidíte milou obryni která vám jen za mal peníze poskytne ubytování a s příplatkem i jídlo na které si samozhřejmě můžete zajít do hospody. Na pokojích jsou vždy dvě postele a vedle každé dřevěný stolek na kterém je svícen.
Stáj:
Touto stájí budete možná překvapeni. Nežijí zde obyčejní a mírumilovní koně jako na věčině jiných zemí. Zde najdete černé či někdy až do rudé barvy zbarvené koně ze kterých jde cítit moc, neohroženost a samozhřejmě věčný žár. Oči jim žhnou plamenem a jakoby čekali na další bojové výpravy.
Útes:
Na útesu můžete najít trávu jako málokde v této zemi. Útes je jakoby skála useknutá v polovině a pod ní je moře které rozbíjí své vlny o balvany.
Vodopád:
Možná vám může připadat divné že je ohnivý ale i když tu je obyčejná voda v moři a v jezeře tak přece jen klasický vodopád zde nenajdete. Tyto vodopády čerpají z bouřící se sopky jejíž lává padá dolů jako ohnivý vodopád. Ohnivým obrům láva neublíží ale pokud jste kdokoliv jiný-zmizte.
Jeskyně:
Jeskyně popravdě nevypadá zrovna nej-útulněji či něco podobného. Když do ní vstoupíte můžete vidět výčnělky ze skal v podobě korálů. Najde se zde i několik krápníků a v nižších částech i malé potůčky vody.
Bojovník v řetězech:
Věřte tomu či ne, v jedné jeskyni za železnými dveřmi chráněnými třemi velkými zámky lze nalézt velkého ohnivého obra spíš v podobě pekelného syna zla. Tohoto bojovníka může polovat jen vládce této země v krajních případech nouze či při válce kdy je mocnou a ničivou zbraní.
Dům čarodějnice:
Sem se málokdo odváží vstoupit. Jakmile vstoupíte za bránu tak se ocitnete jakoby v její moci. Všemocná čarodějka někdy krutá, někdy přívětivá. Dokáže vám číst z duše a pozná vše co skrýváte. Můžete za ní přijít s žádostí o pomoc či cokoliv jiného ale záleží jen na vašich úmyslecha na štěstí pokud se z tama vrátíte ne jako ropucha či havran ale tak jak jste tam přišli.
Dračí roklina:
Dračí roklinu lze nalézt poblíž chrlící sopky. Nad tímto místem se věčně vznáší rudá pára zabarvující i oblohu do ruda. Tato pára slouží drakům jako úkryt jelikož v ní jsou vašemu oku nezahlídnutelní. Žije zde mnoho různých draků v barvách černé a rudé.
Propast:
Zdejší propast není nijak velká ale i přesto pád z ní může být smrtelný. Zde nic extra zajímavého nenajdete snad kromě kostí na dně.
Les:
Jedno z nejhezčích míst na této zemi. Vždy zde najdet mnoho vysokých stromů obrostlých listím mezi kterým prosvítají paprsky žhnoucího slunce. To vše vyrábí magický dojem.
Knihovna:
V knihovně si můžete vypůjčit či rovnou přečíst jakoukoli knihu pokud máte kartu do knihovny.
Najdete zde knihy které jakoby po otevření ožili. To může být nebezpečné pro návštěvníky této země jelikož některé knihy začnou hořet ovšem bez jejich poškození. Najdete zde mnoho informací.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama