Beatrix P. Lockwood

25. března 2013 v 15:48 | Bohové
Přezdívka:Katarina
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Beatrix P. Lockwood
Věk:20 let (Jináč jí je okolo 700 let)
Druh:Upír
Země:Midgard
Schopnost:Tato upírka má velice mocný dar, a to že umí všeobecně kouzlit a ovládá všechny 4 elementy.
Povaha: Trix je dívka s opravdu zvláštní povahou. Ke každému se chová nepřátelsky a když přátelsky tak to nemyslí vážně nebo je jako vždy arogantní. Je velice sebejistá a ctižádostivá ale taky sama o sobě velice šikovná.
Historie:Její historie je opravdu velice dlouhá.Pochází z 14. století kde vyrůstala v ušlechtilé rodině na velkém panství. Byla člověk až do svých dvaceti let kdy ji proměnil její přítel(viz foto) teď již dávný ex. Nevěděla že je to upír, našla ho jednou na cestě v dešti když jela ve svém kočáře a vzala ho s sebou na panství kde se s ním nakonec i po delší době zasnoubila. Kvůli tomu že oba chtěli vše a aby je druzí poslouchali což mělo platit i pro toho druhého tak Trix svatbu zrušila a on ji zatrest proměnil v upíra. To ještě nikdo nevěděl že je upír jen Tris která se ho už tenkrát začínala bát a taky to byl důvod jejich rozchodu. Nikdo o Tris nevěděl že jako člověk od svých 5ti let chodívala za jednou starou ženou kterou považovala za babičku a ta ji učila všem různým kouzlům. Teď když je upír, se z ní stal jeden z nejvíce nebezpečných tvorů na zemi kvůli její moci. Má výhodu že ví jaké je být člověk, k tomu ovládá velice mocná kouzla která se naučila a když se stala upírkou tak dostala dar ovládání čtyř elementů což ji dělá ještě mocnější.

DŮM

Galerie:

Zvíře:
Druh:Jednorožec
Jméno:Ametyst
Povaha:Hodný, věrný a statečný.
Věk:400 let
Pohlaví: Hřebec
Historie: Tohoto jednorožce dostala Tris když byla ještě člověk a když jí bylo 18 let od jedné elfí velekněžky. Tenkrát už byl Ametyst silný jednorožec a od té doby s ní zůstává.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama