Březen 2013

Ryan E. W. J. Black

29. března 2013 v 18:45 | Bohové

Přezdívka: Katarina(Admin)
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Ryan Edward William James Black
Věk:21 let ( 1023 let)
Druh:Upír
Země:Midgard
Schopnost: Umí zlákat lidi tak že ho prostě ve všem chtějí poslechnout a pokud to chce tak se do něj i zamilují a dokáže je přesvědčit že mu vše uvěří.
Povaha:Ryan je zvláštní povahy. Dokáže velice milovat ale o to víc zase nenávidět když mu citově ublížíte. Není ani hodný ani zlý i když někdy je poněkud krutý. Také kvůli tomu že je velice dlouho na zemi tak v něm zůstaly staré mravy a i způsob chování a vyjadřování se.
Historie:Ryan vyrůstal v rodině poměrně chudé. Jeho matka byla mocná čarodějka a jeho otec byl tenkrát nejproslulejší lovec. Jednou na sobě nechal vyzkoušet nějaké kouzlo jeho matky které se ovšem nevydařilo a z něj se stal upír. Byl prvotní upír. První upír na zemi co žil a aby nebyl tak sám tak tvořil i další upíry. Jeho matka ho stále milovala a tak to o něm nikomu neřekla a ani jeho otci. Ten se časem stal lovcem upírů a byl ze všech nejlepší. Když se dozvěděl že je jeho syn upír tak se ho zřekl a Ryan musel opustit svůj domov. Jednou v dešti ho na cestě našla krásná dívka jménem Beatrix která se ho ujala a nechala ho žít na jejím panství. Z přátelství vznikla láska a po pár rocích byli zasnoubení. Po celou dobu Tris netušila že je upír. Celou tu dobu ji k sobě podvědomě vázal ještě víc jeho schopností o které tenkrát moc nevěděl. Když se Tris dozvěděla že je upír tak z něj začala mít strach a po nějaém měsíci svatbu zrušila. To Ryana ranilo a ze vzteku ji jednou v noci když ještě byl u ní proměnil v upíra. Po té utekl a bydlel jinde. Do teď netuší že je jí tak blízko...

Dům


Popisy míst v Niflheimu

29. března 2013 v 13:17 | Bohové
Studna Hvergelmi:
Toto je tmavé, starodávné místo kde je tma v lhko. Všechna voda zde vyschla a říká se že pokud se tam voda opět oběví tak přijde doba pohody.
Ledová pustina:
Toto je místo které je přes několik km široké a dlouhé. Nenajdete tam žádný strom, rostlinu či zvíře. Jenom led, sníh a rovinu. Je zde nebezpečí střetnutí s ledovým drakem před kterým tam není úniku.
Ledová hora:
Veliká hora z ledu. Jsou v ní praskliny a kdykoliv se může kus ulomit.

Popisy míst v Múspellheimu

28. března 2013 v 10:48 | Bohové

Hranice:
Pokud se chcete dostat do této ohnivé země obrů, musíte se dostat přes obra s ohnivým mečem který hlídá právě na této hranici. Pokud chcete vědět jak tato hranice vypadá, tak je to něco jako velice dlouhá prasklina v zemi a přes ni vede jen pár mostů.
Sopka:
Sopka jako každá jiná. Ovšem tato je nebezpečnější jelikož skoro denně chrlí lávu a popel.
Hospoda:
Hospoda kam nějčastěji chodívají obyvatelé této země tedy ohnivý obři ovšem pokud jste tam zavítali as dostali se přes hraničního obra tak vás z tadyma nevyženou jelikož každý krejcar navíc se hodí.Tato hospoda má název Hospoda U ohnivého hada.

Popisy míst

28. března 2013 v 10:44 | Bohové
Zde najdete popisy míst ke hraní.Všechna mají buď nějakou historii či význam proto pokud ji chcete znát tak vám doporučuji si to přečíst.
Ještě jedna informace že zde budou probíhat akce na body a budu vám posílat formuláře kde budou otázky jak z pravidel tak z tadyma. Pokud chcete vyhrát či se aspoň umístit a získat něco tak vám doporučuji číst a číst.

Rozcestník:


Útulek

27. března 2013 v 14:52 | Bohové
Tak zde máte možnost dát nový domov nějakému zvířátku z útulku.
Podívejte se do nabídky, zvažte pokud je dobrý nápad si zvíře brát a jestli na něj budete mít dostatek času a pokud ano, tak si o dané zvíře napište SEM
Výběr:
Kočky:
Jméno: Kiki Věk:Pár týdnů
Jméno:Max Věk:2,5 roku
Jméno:Miky Věk:2 roky

Christopher Garcia

26. března 2013 v 16:28 | Bohové
Přezdívka:Rorry
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Christopher Garcia
Věk:21
Druh:Upír
Země:Midgard
Schopnost: Schopnost způsobovat bolest a také léčit všechny nemoci a poranění. Umí se také teleportovat.
Povaha:Christopher je velmi inteligentní. Žije poměrně samotářským životem. Má také smysl pro humor. Rád flirtuje s upírkami.
Historie:Narodil se ve Francii, kde se stal sirotkem. Po propuštění z dětského domova se toulal a přebýval na všemožných místech. Jednou ho ve spánku napadl upír a proměnil ho. Poté se snažil stranit lidem. Když zjistil, že to nemá cenu, tak si koupil domek za malou vesnicí a tam žije už kolem 300 let.

DŮM


Charlotte Louise Clark

26. března 2013 v 13:49 | Bohové
Přezdívka:Tommo
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Charlotte Louise Clark
Věk:19 let
Druh:Upír
Země:Midgard
Schopnost:Umí se změnit na jedno zvíře...(Na jaké to si vyber sama)
Povaha:Je velice drzá, arogantní, sebevědomá ale na některé i hodná. Někomu to tak nemusí přijít ale někdy je trochu perverzní.
Historie:Bydlela v Londýně kde vyrůstala jako člověk se svým bratrem který později záhadně zmizel. Žili bez rodičů protože oba umřeli. Když jí bylo 19 tak ji proměnil jeden kluk v upírku.

DŮM


Beatrix P. Lockwood

25. března 2013 v 15:48 | Bohové
Přezdívka:Katarina
Vymyšlené informace o postavě:
Jméno:Beatrix P. Lockwood
Věk:20 let (Jináč jí je okolo 700 let)
Druh:Upír
Země:Midgard
Schopnost:Tato upírka má velice mocný dar, a to že umí všeobecně kouzlit a ovládá všechny 4 elementy.
Povaha: Trix je dívka s opravdu zvláštní povahou. Ke každému se chová nepřátelsky a když přátelsky tak to nemyslí vážně nebo je jako vždy arogantní. Je velice sebejistá a ctižádostivá ale taky sama o sobě velice šikovná.
Historie:Její historie je opravdu velice dlouhá.Pochází z 14. století kde vyrůstala v ušlechtilé rodině na velkém panství. Byla člověk až do svých dvaceti let kdy ji proměnil její přítel(viz foto) teď již dávný ex. Nevěděla že je to upír, našla ho jednou na cestě v dešti když jela ve svém kočáře a vzala ho s sebou na panství kde se s ním nakonec i po delší době zasnoubila. Kvůli tomu že oba chtěli vše a aby je druzí poslouchali což mělo platit i pro toho druhého tak Trix svatbu zrušila a on ji zatrest proměnil v upíra. To ještě nikdo nevěděl že je upír jen Tris která se ho už tenkrát začínala bát a taky to byl důvod jejich rozchodu. Nikdo o Tris nevěděl že jako člověk od svých 5ti let chodívala za jednou starou ženou kterou považovala za babičku a ta ji učila všem různým kouzlům. Teď když je upír, se z ní stal jeden z nejvíce nebezpečných tvorů na zemi kvůli její moci. Má výhodu že ví jaké je být člověk, k tomu ovládá velice mocná kouzla která se naučila a když se stala upírkou tak dostala dar ovládání čtyř elementů což ji dělá ještě mocnější.

DŮM

Galerie:

Dotazy

24. března 2013 v 12:31 | Bohové
Zde máte místo na všechny vaše dotazy týající se hry, registrace atd.. Také sem patří všechny nápady, jak na místnosti tak na akce atd..